Drobečková navigace

Úvod > Spolky > SK Zámrsk > Amfora - Stará garda Zámrsk 2005

Stará garda TJ ZÁMRSK  -  AMFORA PRAHA

1  :  7   (0 : 5)

V podmračeném nedělním dopoledni 26. června sehrálo mužstvo Staré gardy Zámrsku fotbalové utkání se známým týmem Amfory Praha. Před zraky osmi stovek diváků  se v mužstvech vystřídali tito hráči:

TJ Zámrsk:  Miloš Horáček – Petr Bezdíček, Jaroslav Stratílek, Jiří Novotný ml., Jiří Novotný st., Stanislav Sýkora, Ervín Perthen, Karel Beran, Luboš Přikryl, František Vojč, Josef Zahradník, Pavel Černý, Jiří Janecký, Jaromír Hradecký, Jiří Kaplan, Pavel Kučírek, Vlastimil Merkl, Vlastimil Stoklasa, Jan Trnka, Jiří Trunec, Pavel Vannay, Zdeněk Bartanus a jako hosté si zahráli v dresu Zámrsku  zástupce krajského hejtmana ing.Ivo Toman a krajský radní ing. Miroslav Mareš, ředitel fy Strabag Vladislav Fišer a zástupci fy SAPA ing. V.Jůza a T.Lamberský.

Amfora:  Martin Michal a Petr Kostelník – Petr Salava, Zbyněk Merunka, Pavel Horňák, Jan Rosák, Miroslav Žbirka, Martin Tankwey, Sagvan Tofi, Karel Vágner, František Veselý, Horst Siegl, Stanislav Hložek, Roman Skamene, Petr Novotný, Václav Vašák, Josef Lébr, Ondřej Vetchý, Vašo Patejdl a Otakar Janecký.

Za řízení ligového rozhodčího Milana Šedivého a jeho asistentů z ústeckého okresu Zdeňka Rota a Jana Filipa zahájila utkání čestným výkopem Jitka Zelenková. Za mírné převahy hostů, když jejich hru dirigovali exligový Horst Siegl a bývalý ligový fotbalista Josef Lébr, otevřel skóre utkání Karel Vágner, druhý gól přidal střelou z dálky Pavel Horňák, na  0 : 3 zvýšil ligový kanonýr Horst Siegl, když dorazil míč do sítě vyražený domácím brankařem, čtvrtý gól vstřelil Miroslav „Meky“ Žbirka a skóre prvního poločasu uzavřel pátým gólem Ondřej Vetchý.

Ve druhém poločase se hra domácí staré gardy zlepšila, z penalty snížil Vladislav Fišer na 1 : 5, ale za chvilku hosté zvýšili své vedení, když  Roman Skamene z pokutového kopu překonal „angličanem“ domácího gólmana a upravil stav na  1 : 6.  Poslední slovo měl ale Ondřej Vetchý, který svým druhým gólem upravil stav na konečných  1 : 7. Diváky pobavil svými kousky Roman Skamene,  na pravém křídle předváděl své typické úniky nestárnoucí František Veselý, téměř k neudržení byl Martin Tankwey. Několika tvrdými střelami se blýskl v prvním poločase Jan Rosák. Utkání střídavě komentovali Petr Novotný a Václav Vašák, kteří vtipně informovali diváky o průběhu utkání. Po utkání předali představitelé spolupořádající agentury Leo film production a Regio programu Antonín Suchánek Majka Schillerová zástupcům domácího oddílu šek v hodnotě sedmi tisíc korun na rozvoj mládežnického fotbalu v Zámrsku. Po utkání následovala autogramiáda a k poslechu hrála country kapela Ponny Expres.

Fakta

Branky: V.Fišer (PK) – O.Vetchý 2, K.Vágner, H.Siegl, M.Žbirka, P.Horňák. R.Skamene (PK);

Rozhodčí: M.Šedivý – Z.Rot, J.Filip